NEDEN KİPA ÜRÜNLERİNE GÜVENMELİSİNİZ?

   

GÜVENİLİR TEDARİKÇİLERLE ÇALIŞIYORUZ!

Kipa öz marka ürünlerini üreten tedarikçilerin üretim koşullarını uluslararası standartlarda belirlenmiş kriterlere göre uzman denetçiler ile denetliyoruz.Üretim tesisleri Kipa Kalite Ekibi tarafından onaylanmayan firmalardan ürün almıyoruz. Denetimleri belli aralıklarla tekrarlıyor, üretim süreçlerini periyodik olarak izliyoruz.

5 yıllık tedarikçi gelişim programımız kapsamında toplam 2039 günlük tedarikçimizin denetimini gerçekleştirdik. Orta ve küçük ölçekli bir çok tedarikçimiz ile birlikte büyüyerek onları dünya standartlarında üretim yapmaları için teşvik ettik.

ETİK TİCARET İLKELERİNİ ÖNEMSİYORUZ!

Kipa olarak, öz marka ürünlerimizi üreten tedarikçi çalışanlarının sosyal haklarını önemsiyoruz. Bu amaçla 2008 yılından bu yana öz marka ürün tedarikçilerimizde etik ticaret koşullarını değerlendiriyoruz. 

____________________________________________________________________________

KİPA ÜRÜNLERİNE SİZİNLE BİRLİKTE KARAR VERİYORUZ!

Kipa öz marka ürünlerini rafa çıkarmadan önce sizin beğeninize sunuyoruz. Bu amaçla yeni geliştirdiğimiz ürünleri tadım testleri veya ev panelleri ile ilk önce müşterilerimize denettiriyor, beklenti ve değerlendirmelerine göre geliştiriyoruz.

“Sizin beğeninizden geçmeyen ürünleri satışa sunmuyoruz”

___________________________________________________________________________

TAZE ÜRÜNLERİMİZİ KONTROL EDEREK MAĞAZALARIMIZA GÜVENLE TAŞIYORUZ

Tüm taze ürünlerimizi dağıtım merkezimizdeki Kalite ekibimizin kontrolü sonrası soğutmalı araçlarımızla soğuk zinciri kırmadan mağazalarımıza taşıyoruz. Mağazalarımızda ürünlerin güvenle muhafaza edilmesini ve satışa çıkmasını sağlıyoruz.

____________________________________________________________________________

ANALİZLERLE ÜRÜN GÜVENLİĞİNİZ SAĞLIYORUZ!

Kipa markalı ürünlerin Türk Gıda Kodeksi ilgili mevzuatlarına göre akredite laboratuvarlarca analizleri yapılır. Satışa uygun olmayan ürünlerin raflarımızda yer almamasını sağlıyoruz

GDO’SUZ, GÜVENİLİR ÜRÜNLER SUNUYORUZ.

Kipa politikası gereği Kipa markalı ürünlerimizde Genetiği Değiştirlmiş Organizma (GDO) ihtiva eden hammadde kullanılmamaktadır

“Her yıl yüzlerce farklı parametre üzerinden ortalama 4500 Kipa marka gıda, gıda dışı ve tekstil  ürünümüzü test ediyor ve güvenliğini kontrol ediyoruz.”